Laatste ROOV borrel BA

Gisteren was het weer tijd voor de ROOV borrel. De borrel, met het thema speciaalbieren, werd georganiseerd door de Regimentsonderofficiers Vereniging. In de Regimentsmess konden de onderofficieren van het Bataljon genieten van verschillende speciaalbieren.

Laatste borrel

Tevens was het ook de laatste borrel van onze Bataljonsadjudant Brands, als ROOV voorzitter. Hij draagt op 31 mei zijn stok over aan zijn opvolger. Onder toeziend oog van zijn collega onderofficieren werd hij benoemd tot erelid van de vereniging. 

Alle nieuwe onderofficieren die zich in de afgelopen periode bij het Bataljon mochten voegen zijn ingedronken, waaronder de nieuwe BA. Met deze traditie worden nieuwe collega's welkom geheten. Ze stellen zichzelf voor en na het ad fundum leegdrinken van een glaasje Calvados, horen ze echt bij het 17e.

 

Bataljonsadjudant Brands
Bataljonsadjudant Brands
De nieuwe Bataljonsadjudant wordt ingedronken
De nieuwe Bataljonsadjudant wordt ingedronken
Het was een gezellige drukte, waarbij ook veel mensen van buitenaf aanwezig waren
Het was een gezellige drukte, waarbij ook veel mensen van buitenaf aanwezig waren

« GA TERUG NAAR HET OVERZICHT